top of page
nitra.PNG

GALERIE TESCO NITRA, SLOVENSKO

Mezi lety 2008 až 2009 došlo k rozšíření obchodní galerie spojené s hypermarketem TESCO ve slovenské Nitře. Galerie se rozrostla o další obchodní plochy a možnosti rychlého občerstvení. LOXIA zde zpracovala projekt architektonického řešení od fáze architektonické studie, přes územní rozhodnutí a stavební povolení, až po realizační dokumentaci architektury.

HRUBÁ PODLAŽNÍ PLOCHA

10 600 m2

REALIZACE

2008 - 2009

INVESTOR

TESCO STORES ČR a.s.

GALERIE TESCO TRNAVA, SLOVENSKO

Mezi lety 2004 až 2006 byl realizován objekt obchodní galerie u hypermarketu TESCO ve slovenské Trnavě. Galerie zahrnuje cca 40 pronajímatelných jednotek různých velikostí a prodejního zaměření, jež přiléhají k pasážím - veřejné pěší zóně. V centrální části dispozice obchodní galerie naproti hlavnímu vstupu je situován prostor rychlého stravování s posezením. LOXIA splnila misi architekta konceptu a zpracovala projekt architektonického řešení od fáze architektonické studie přes územní rozhodnutí a stavební povolení, až po realizační dokumentaci architektury.

HRUBÁ PODLAŽNÍ PLOCHA

7 174 m2

REALIZACE

2004 - 2006

INVESTOR

TESCO STORES ČR a.s.

GALERIE TESCO OSTRAVA, ČESKÁ REPUBLIKA

Mezi roky 2002 až 2005 byl realizován objekt obchodní galerie u hypermarketu Tesco v Ostravě. Galerie zahrnuje pronajímatelnou plochu téměř 6 000 m2 s více než čtyřiceti obchodními jednotkami různých velikostí a prodejního zaměření. Hlavní vstup pomocí oblého výrazného sloupu láká zákazníky dovnitř galerie a přivádí je na centrální křižovatku dvou pasáží. Prostor pro sezení návštěvníků u jednotek rychlého občerstvení je orientován do blízkosti hlavního vstupu a je prostorově vyčleněn do rozšířené komunikace. Komplex nabízí přes 1000 parkovacích stání, z čehož se 244 nachází v podzemí. LOXIA zde zpracovala projekt architektonického řešení interiérů i exteriérů.

HRUBÁ PODLAŽNÍ PLOCHA

téměř 6 000 m2

REALIZACE

2002 – 2005

INVESTOR

TESCO STORES ČR a.s.

MOHLO BY VÁS DÁLE ZAJÍMAT

bottom of page